We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

Demola​č​ná čata

by Projekt203

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €10 EUR  or more

     

1.
Memento Mori 02:28
Memento mori Vzdialený, môj vesmír, práve dohára. Vzdialený, tak vzdialený, brány svoje, uzatvára. Nebo čierne popol padá, vzduch otrávený, verím stále, že sa zmení, ten môj svet stratený Zriekli sa nás nebesá. Zriekli sa nás nebesá. Nádej dobitá ťažké rany má, diabol ňou preniká a svet sa rozpadá Memento mori !!! Memento mori !!! Memento mori !!! Memento mori !!!
2.
Sabotáž 04:19
Sabotáž Neslobodné tvory, v pekle narodené, otrokmi sú aj boli, skloniť sa naučene. Už nič nemá zmysel, na tejto zemi, súdny deň prísť musel, všetko sa mení. My ale nie sme nevedomí v krvi to máme vyryté, aj keď naše sny sú na zemi, dobité. My ale nie sme nevedomí, pred nami bolesť čaká nás a nohy nám už nepodlomí diablova sabotáž.
3.
Horiace bariéry Čas mi plynie a svet sa rozpadá. Príde koniec, smrť si ma už hľadá. Môžeš ma viac nenávidieť, rozlámať sny, podpáliť môj svet. Nezrazíš ma na zem dnes, nie, nie, dnes ešte nie. Horiace bariéry špinavá tvár, pár jaziev na nej je všetko, čo mám. No a ďalej, no a ďalej, ja pôjdem ďalej. Horiace bariéry zlomený kríž, budem tu stáť a ty ma nezničíš. No a ďalej, no a ďalej, ja pôjdem ďalej. Budúcnosť je zahmlená, ja so smrťou nie som stále zmierená. 
4.
Putá 04:41
Putá Nechcem umrieť ponížená, aj keď na mňa všetci pľujú, zbohom svet, som odsúdená, tak nech si to užijú. Láska ty... to môžeš vidieť z pekla, kde už horíš, niekoľko dní. Vtedy som. ti modlitbu odriekla a poslala kam patríš. Strhávam putá, už slobodná. "musí zomrieť" dav už kričí. Musím zomrieť zahasiť žiaľ, ten ktorý ma najviac ničí, iba on mi zostal. 
5.
Buď môj strach Spojené dlane stále mám a zvláštny pocit čo nepoznám. Myšlienky temné umlčím, s tabletkou bielou neskončím. Som chladna oceľ neviem sa báť, narodená v pekle nechcem to vzdať, veď aj diabol môže milovať. Buď môj strach - nech sa bojím. Buď môj strach - kým nezhorím. Buď môj strach - a ja sa podvolím. Som čierna labuť a chcem sa báť, o tvoj život biť sa aj v krvi stáť, veď aj diabol môže odpúšťať. Buď môj strach - nech sa bojím. Buď môj strach - kým nezhorím. Buď môj strach - a ja sa podvolím.
6.
Miluj ma 04:16
Miluj ma Čakáme na boj, ako dve armády, čakáme kto prvý pravdu svoju obháji. Kráľovstvo naše na prach sa mení, buď mojim svetlom, vždy po zotmení, nechcem už viac žiť v tomto trýznení. Vojna je krutá, tak uzavrime mier. ja radšej uverím tej sile tvojich pier. Kráľovstvo naše na prach sa mení, buď mojim svetlom, vždy po zotmení, nechcem už viac žiť v tomto trýznení. Miluj ma viac, ja nezlyhám, už mi chýbaš, bojovať nevládzem, bojovať nevládzem. Miluj ma viac, už nedýcham, nech hriechy hynú, vojny sa pominú.
7.
Život je Bastard Ty si môj problém, dávaš mi putá, si nočnou morou môjho svedomia Skurvený problém, myšlienka krutá, týraš ma stále do bezvedomia. Život je Bastard. Život je Bastard.Život je Bastard. Život je Bastard.Tvojou vinou sa nepreviním. Tvojou špinou sa nezašpiním. Chod preč prosím. Ja ťa tak nenávidím.
8.
Chcem viac 04:32
Chcem viac Poďme sa chvíľu hrať, pomocou nahých tiel, tú hru ktorá má chuť a je bez pravidiel. Oslobodíme sa, ako náš spasiteľ, budeš šelma a ja tvoj krotiteľ. Chcem viac, niečo skúsiť. Chcem viac, žiaden súcit. Chcem viac, daj viac, dych horúci. Chcem viac, už mlčíš. Chcem viac, nech trpíš. Chcem viac, daj viac, ja nekončím. Už si v mojich nežných rukách, ponížený a v mukách, pýtaj si viac, tak pýtaj si viac. Poďme sa chvíľu hrať, pomocou nahých tiel, tú hru ktorá má chuť a je bez pravidiel. Možno tie pravidlá, mierne upravím, potom ťa, zmyselne popravím.
9.
Očistec 05:09
Očistec Na konci všetkých nádeji, duše zblúdené sú, každý deň po zotmení, iba plač počujú. Klamajúce prosby k Bohu, odhaľujú naše hriechy, naše klamstvá, slabosti, utrpenia. Bojíme sa všetci spolu, či na prach sa obrátime a dočkáme večného odpustenia. Oči máme zahanbené, zatajujú žiaľ, chyby dávno odhalené žiaden vietor ich neodvial. Klamajúce prosby k Bohu, odhaľujú naše hriechy, naše klamstvá, slabosti, utrpenia. Bojíme sa všetci spolu, či na prach sa obrátime a dočkáme večného odpustenia. Preč je naša viera, krv zo žíl vyviera a na prach sa premení. Preč je naša viera, krv zo žíl vyviera, v čierno-sivom zatmení, na prach sa premení.
10.
Zabudnutá 04:24
Zabudnutá Som jasná noc, mám tisíc mien, žijem, či mŕtva som naisto neviem.  Dnes nesvitá, je tmavý deň, ja plačem, či smejem sa naisto neviem.  Zaprášená budúcnosť moja, proti mne, moji démoni stoja, nechcem zostať ani odisť. Všetko je preč, žiadna živá duša, dookola ma diabol poskúša, či zmysel má byť osamelá.  Vyhasnutá, hviezda vyhasnutá.  Zabudnutá, dávno zabudnutá.  Som odkaz, viem, sĺz zbytočných, aj tie sú súčasťou hviezd nekonečných.  Ucítiť chcem, par bozkov nežných, spoznať sa v príbehoch skutočných. 
11.
Karavána 05:12
Karavána   Otváram dvere dokorán, obúvam ťažké boty, ako zákerný elegán, vykročím do temnoty.  Je nás viac s tou temnou potrebou, dokázať, že ľudia mŕtvi sú, stopy tie necháme za sebou, pre všetkých, čo pravdu neznesú.  Karavána vyrazí...  Systém deň čo deň, pomaly upadá, na sračky a prach, sa všetko rozpadá, zostávame my a naša karavána zvíťazí, hneď, ako vyrazí.
12.
Si môj Boh 04:08
Si môj Boh Dneska si sa stal konečne Bohom, vládneš aj nad súšou, aj nad morom. Ty vládneš aj nad mojim telom, vládneš aj nad peklom a nebom, celé dni ma stále ovládaš. Každý večer do Tvojej duše, pozerám, keď svedomie kúše, všetko, čo mám patrí len Tebe. Si môj Boh, ktorý ma nezrádza, Si môj Boh, keď peklo prichádza, Si môj boj ten kto ma zachráni, Ty si môj Boh ktorého nemá nik. Milujem to, keď pred Tebou kľačím, si anjel na ktorého nestačím.
13.
Slová, ktoré znamenajú SEX Modlíš sa tu, ako ja, na kolenách sme obaja a dušou prúdi predstava, obliekame sa donaha.  Prúdi už do našich tiel, milión nežných pravidiel, cítiť len slasť dokonalú a dotyky čo neklamú.  Spútaní, sme ja a ty, prisahám. Temný kríž z našich dvoch tiel, poskladám.  Ležím ticho v okovách, viem, že po tvojich slovách, vypiješ si ma na ex. Hovoríš mi dokola, stále tie isté slová, ktoré znamenajú sex.

about

Autor a Producent: Ondrej Pešek
Spev: Sissi Enns
Cover foto: Michal Mráz
Mastering: Lukáš Sadloň
Label: TC Lemons
2020

www.projekt203.sk
info@projekt203.sk
www.facebook.com/Projekt203/

Projekt203 - Demolačná čata je tretí radový album elektro-popovej formácie Projekt203. Zvukovo je výrazne odlišný od svojich predchodcov. Do tvrdej elektroniky použil autor a producent Ondrej Pešek aj prvky cyberpunku a zvuky masívnych samplov a gitár. Postapokalyptickú atmosféru albumu dotvára hlas Sissi Enns.

credits

released November 30, 2020

license

all rights reserved

tags

about

Projekt203 Bratislava, Slovakia

contact / help

Contact Projekt203

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Projekt203, you may also like: