We've updated our Terms of Use. You can review the changes here.

V​í​rus

by Projekt203

/
  • Streaming + Download

    Includes unlimited streaming via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
    Purchasable with gift card

      €8 EUR  or more

     

1.
Tma nekonči Zúfalý hlas dnes pri mne máš, ja si počkám kým sa mi poddáš a kým tvoju hrdosť nezničím. Zhasnem nech je všade tma, budem sa pýtať a budem zlá, modlíš sa nech dielo dokončím. Poď si ma pribiť na svoj kríž, jemne a s nehou. Uvidím ako sa modlíš, ja budem s tebou. Tma nekončí Viem, že čakáš vyznania, nežné slová, tie moje stále ťa zrania, zas a znova. Tie slová.... Ktoré zraňujú ťa znova, moje slová.
2.
Démon 03:30
Démon Niekoľko dní ma tajne zabíjaš, veď aj ten tvoj pohlaď smrteľný máš. Do pazúrov ma stále chytiť chceš a to, že dýcham vôbec neznesieš. Pozerám sa na vraky áut, cítila som mnoho krát, že som vlastne jedna z nich, že patrím k tým zničeným. Je to iba na tvojich, temných očiach smrteľných, keď do rúk smrť uchopíš a môj život ukončíš. Veriť by si chcel, že to zmysel má, tá tvoja večná túžba zabiť ma. Si v mojej mysli každý jeden deň, môj život je dnes temný ako tieň.
3.
Rituál 03:24
Rituál Šialená noc, ktorá nekončí, v žilách krv vrie. Si moja dávka si môj rituál, až kým neumriem. Posadnutí sme a bez hraníc, tak závislí, viem, že nič nás, nezastaví, len súd posledný. Šialený deň, a vedľa mňa ty, cesty sa nám križujú. Bremeno hriechu ponesieme my, keď nás ukrižujú.
4.
Organizmus 03:54
Organizmus Systém zrútený, aj rudá hlási "dosť", kto zastaví ma v tieto zvláštne dni. Samodeštrukčný, je level ktorý hrám, na jeho konci čakáš na mňa ty. A už mnou rudá smršť preniká, Buď so mnou, veď náš svet zaniká. Veď ma ďalej a ďalej, smrti dokonalej a nahej. Budem ako ty. Veď ma ďalej a ďalej, smrti dokonalej a nahej. Budem ako ty. Zmysly pulzujú, stále nemajú dosť, ako narkoman tesne pred smrťou. Satan volá ma a cesta úzka je, v mojich zvrhlých snoch, sa rozplynie.
5.
Snajper 03:51
Snajper Mieriš na moje telo nahé, celé dni mieriš, predo mnou tiché hriechy a myšlienky. Mieriš za chvíľu padnem s tebou, srdce zamieriš, už nikdy žiadna spoveď, kto je obeť. Tak zatlač spúšť, viem že pozeráš, už som pripravená, zomrieť pripravená. Som ako púšť v nej sa nevyznáš, padneš so mnou aj ty v lone snov opitý. Neviem, kto je obeť, ty alebo ja, kde sa stala chyba, kde sme obaja. Neviem, kto je snajper, veď mieriš na mňa ty, ja sa iba vzdávam, smrťou v zajatí. Mieriš na mňa nocou, mieriš na mňa dňom, posadnutá mocou, chceš byť nado mnou. Čakám na tú chvíľu, nábojov máš päť, keď zvoláš to svoje na kolená hneď! Mieriš, mieriš na moje telo nahé...
6.
Nespím 06:16
Nespím Jedna báseň, vety nežné, nepúšťam sa tvojich rúk, viem, nie sú večné. Jeden vesmír, jedna viera, ku mne sadá a ja dúfam, že neumiera. Hriech nenapravím, čas nezastavím, svet sa mi nezdá, viem, že už nespím, ...nespím. Žiaľ neuzdravím, zlo neroztavím, slnko vyjde zas, viem, že už nespím, ...nespím. Jedna spoveď, chvíľka nehy, necítim svedomie, už nebolí. Rozdýcham hnev a svoju minulosť, buď môj svet, nie iba povinnosť. veď nespím, nespím. Rozdýcham sny až na nevinnosť, buďme nahí a nikdy nevrav dosť. už nespím, nespím.
7.
Vitaj v pekle Vitaj v pekle, odhaľ strach, outro ti už hrá. Vitaj v pekle, večnosť, nie je zlá. Všetky temné sny mi odhalíš, zoznam činov ktoré mi viac, nezatajíš, zatajíš, nezatajíš. Vitaj v pekle , tak už sa nebráň. A poď so mnou, budem ti verná, som tvoj koniec. Budem ti verná.
8.
Zachráň ma 03:55
Zachráň ma Spomienky zamrzli, v kotli horúcom, aj prosby uviazli, v čase plynúcom. Sny sa menia na prach, zákerne po nociach, keď sladko zaspíš, tak sladko zaspíš. Myšlienka jediná, čo ľad roztopí, som smutný hrdina, čo ju pochopí. Tak mi neodíď, začína svitať, zachráň ma, prosím.
9.
Do raja 05:23
Do raja Kráčali sme spolu tam na večnosť, spoločne my dvaja, tým smerom do raja, občas si sadli, keď bola noc, keď bola noc. V diaľke už bol cítiť ten svet, všetko pusté nič nevidieť, láska nič nevidieť, nič nevidieť. Možno len blúdime láska, musíme kráčať ďalej, tento svet nie je raj zdá sa, tak hľadajme naďalej. Povedz mi kde to sme, nevidím v tejto tme, možno pravda je, že do raja prišli sme. Pomaly strácam reč, neverím poďme preč, lepšie sa obzeraj, možno nájdeme raj. Miestami bol vidieť mesiac, ublížili sme láske nechtiac, láska ozaj nechtiac, ozaj nechtiac.
10.
Závoj 04:21
Závoj Závoj biely, v ňom bdie, tvoja tvár, biela je túžba a v bielom ťa čakám. Uspávam ťa láska, som tvoj kríž, srdce vytrhnem ti, pokiaľ spíš. Smrť ma nebaví, so mnou sa hráš, závoj žeravý, na tvári máš.
11.
Vírus 06:07
Vírus Znova sama so sebou, slzy ma nehrejú, ....nehrejú. Zakráda sa iba môj tieň, spovedá ma a ja len tichom odpoviem. Niečo ma zráža k zemi, vírus čo význam mojich dní mení. Bože prečo horieť musím, plamene tak pália no a dym ma dusí. Slzy mi dnes chladia tvár, nahá kráčam pred oltár, spomienky a sny nemé, mám . Možno vieru v teba vzdám, objíma ma diabol sám, ruky pevne zviazané, mám. Niečo mi vraví zostaň, postav sa a nádej poslednú ochráň. Vírus, čo zabíja ma......

about

Autor a Producent: Ondrej Pešek
Spev: Sissi Enns
Cover: orthphotography.sk
Nahraté v štúdiách TC Lemons
2018

www.projekt203.sk
info@projekt203.sk

credits

released August 28, 2018

license

all rights reserved

tags

about

Projekt203 Bratislava, Slovakia

contact / help

Contact Projekt203

Streaming and
Download help

Report this album or account

If you like Projekt203, you may also like: